Vorige week werden zowel de onderbouw- als bovenbouwgroepen vereerd met een boekje van niemand minder dan Sinterklaas. Samen met zijn pieten kwam hij naar het scoutinggebouw om daar de kinderen te verrassen met snoepgoed en cadeautjes. En natuurlijk heeft Sinterklaas ook voorgelezen uit zijn grote boek.

Daarnaast werden er allerlei leuke spellen gedaan in Sinterklaas thema. De pieten speelden sommige spellen zelfs mee, hartstikke leuk! Op zaterdag was het nog even spannend of de cadeaus wel op tijd bezorgd zouden worden. Een van de pieten had de cadeautjes namelijk online besteld, maar hij was de orderbevestiging kwijt. Gelukkig vonden de kinderen tijdens het spelen van spellen stukken van deze orderbevestiging en konden de cadeaus alsnog bezorgd worden. Zal de sint volgend jaar weer gezellig bij ons langskomen? Wij hopen van wel!