Rosie the Riveter groep

Rosie the Riveter groep
Speltak: Scouts – meisjes
Opkomst: Woensdag van 19:30 tot 21:00 uur

Wie zijn wij?

 Wij zijn stoer, wij zijn sterk! Wij zijn de Rosies!

Op woensdagavond hoor je een hoop kabaal, want dan komen wij met 25 meiden naar de scouting toe! En dat is natuurlijk reuze gezellig. We doen elke week weer iets leuks, zoals schatkistjes knutselen, soep koken, schaatsen, maar ook heel, heel veel spelletjes!
We zijn deze zomer op kamp geweest in Bennekom, wat was dat fijn! We hielpen daar ene Arthur bij het ervan van zijn landgoed. Aan het eind van de week hadden we zijn personeel bij elkaar gezocht, met precies de juiste kwaliteiten. En wij? Wij hebben natuurlijk heel veel toffe dingen gedaan. Waterraketten maken bijvoorbeeld!
Groetjes van de Rosie the Riveter Groep!
website rosies

Contact:

Naam:

Vincent Veenman

E-mail:
rosies@scoutingnaaldwijk.nl